Profesjonalny montaż pomp ciepła - Daikin Kraków

Pompa ciepła (Kraków) to urządzenia, które pobierają ciepło z otoczenia budynku i oddają je do domowej instalacji grzewczej. W ten sposób pozyskują czystą, ekologiczną energię. Są one wykorzystywane do ogrzewania budynku, wody użytkowej, a także chłodzenia w trakcie upałów. 

Kompletną instalację opartą na pracy pompy ciepła tworzą: pompa ciepła (Kraków), układ hydrauliczny oraz system centralnego ogrzewania. Na montaż pompy ciepła (Kraków) nalezy wybrać odpowiednie miejsce, kierując się przy wyborze przede wszystkim odległością pompy ciepła od ściany domu, odległością od jednostki wewnętrznej, wysokością od poziomu gruntu (w przypadku jednostki zewnętrznej) oraz swobodą dostępu do pompy ciepła dla potrzeb prac serwisowych i łatwego dostępu do sterownika pompy ciepła (w przypadku jednostki wewnętrznej). Sposób montażu oraz wybór lokalizacji zależy w dużym stopniu od rodzaju pompy ciepła.

 

Pompa ciepła Kraków

Salon Daikin Kraków oferuje usługi montażu wszystkich rodzajów pomp ciepła dostępnych w ofercie. Gwarantujemy fachową i sprawnie wykonaną pracę. Nasi pracownicy posiadają odpowiednie przeszkolenie oraz korzystają z profesjonalnych urządzeń, które gawarantują bezpieczeństwo i niezawodność. Oferujemy montaż pompy ciepła w Krakowie i okolicach: Myślenice, Niepołomice, Olkusz, Skawina. Wieliczka, Zabierzów, Zielonki, Bochnia, Mogilany, Michałowice. W naszej ofercie znajdą Państwo pompy ciepła powietrzne, gruntowe i do c.w.u., wszystkie z usługą montażu. 

 

Pompa ciepła Kraków - montaż

Decydując się na naszą pomoc, wybierasz profesjonalistów, którzy doskonale znają się na rzeczy. Pompa ciepła (Kraków) nie ma przed nami żadnych tajemnic. Jesteśmy fachowcami, którzy pracują w branży już od wielu lat. Za nami setki, a nawet tysiące udanych instalacji.

Decydując się na zakup urządzenia jakim jest pompa ciepła (Kraków) należy pamiętać, że jej prawidłowe działanie w głównej mierze zależy od prawidłowo wykonanego montażu. Jesteśmy fachowcami, którzy działają zgodnie z instrukcją producenta oraz aktualnymi przepisami. Na montażu pompy ciepła nie warto oszczędzać! Dzięki temu będziesz mieć pewność, że cała instalacja przeprowadzona została poprawnie i posłuży Ci przez wiele lat.

Umów sie na montaż!

 

Profesjonalne usługi montażowe w Salon Daikin - montaż pomp ciepła Kraków

Zapewniamy możliwość montażu pompy ciepła (Kraków) z oferty naszego salonu. Oferujemy:

  • Podłączenie jednostki wewnętrznej i zewnętrznej wraz z całą instalacją
  • Wykonanie próby szczelności
  • Wytworzenie próżni
  • Instalację czujników temperatury
  • Ustawienie automatyki pompy ciepła
  • Sprawdzenie, czy urządzenia działają poprawnie

 

Zgodnie z przepisami prawa czynnik chłodniczy musi być obsługiwany przez osobę, która posiada do tego kwalifikacje. Nasi pracownicy są przeszkoleni w zakresie montażu klimatyzacji i pomp ciepła oraz korzystają z profesjonalnych narzędzi. Dzięki temu pompa ciepła (Kraków) zainstalowana przez nas jest w pełni bezpieczna i posłuży przez wiele lat.

Montaż pompy ciepła (Kraków) wykonany przez osobę bez przeszkolenia i dokumentów poświadczających umiejętności może oznaczać utratę gwarancji na zakupiony sprzęt. Nasz zespół uczestniczy w licznych szkoleniach organizowanych przez producentów urządzeń do klimatyzacji i pomp ciepła, dlatego monterzy z Salon Daikin Kraków doskonale znają wymagania sprzętu, jaki instalują.

Zachęcamy do skorzystania z doświadczenia i umiejętności naszego zespołu z Salon Daikin Kraków – oferujemy usługi instalacji klimatyzacji i montaż pompy ciepła Kraków, Myślenice, Niepołomice, Olkusz, Skawiny, Wieliczka, Zabierzowa i Zielonki oraz w całej Małopolsce.

 

Zapraszamy do kontaktu!
 
Czytaj więcej

Montaż pomp ciepła w Krakowie 

Postaw na specjalistów i nasze wieloletnie doświadczenie! Na rynku funkcjonujemy już od wielu lat, przez cały czas nie tylko dostarczając naszym klientom profesjonalne rozwiązania firmy Daikin, która jest naszym partnerem, ale także zajmując się ich instalacją. Pompa ciepła (Kraków) nie ma przed nami żadnych tajemnic. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Opinie osób, które zdecydowały się skorzystać z oferowanych przez nas rozwiązań, mają dla nas ogromne znaczenie. Bardzo często znajdują się w nich pochwały dla naszego profesjonalizmu i szybkości działania. Za wszystkie jesteśmy wdzięczni, ponieważ jest to dla nas zdecydowanie największa motywacja do działania i dalszego rozwoju.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o usługach oraz o naszej firmie, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Pracujący dla nas specjaliści z chęcią udzielą wyczerpujących odpowiedzi na zadane przez Ciebie pytania i przedstawią stosowane przez nas rozwiązania.

 

Oferujemy także montaż klimatyzacji

Podobnie jak w przypadku pompy ciepła, na montaż klimatyzacji ma wpływ wiele czynników, które należy uwzględnić. Oddając montaż w nasze ręcę, zyskują Państwo poczucie bezpieczeństwa i komfortu. 

Sprzawdź szczegóły!