Profesjonalny montaż klimatyzacji w Niepołomicach

 

 

Profesjonalny montaż klimatyzacji w Niepołomicach

Klimatyzacja jest urządzeniem, które coraz częściej znajduje się w polskich domach. Oprócz tego, klimatyzatory można znaleźć praktycznie w każdym większym sklepie lub galerii handlowej. Prawidłowe działanie jest zależne od tego, czy sprzęt został zamontowany w odpowiedni sposób. Wybierając naszą firmę możesz mieć pewność, że z Twoim klimatyzatorem nie będzie działo się nic niepokojącego.

Montaż klimatyzatora

Głównym problemem, który pojawia się podczas montażu urządzenia jest odpowiednie ułożenie jednostki zewnętrznej oraz wewnętrznej. W następnej kolejności musimy połączyć obie części i odprowadzić skropliny. Nasza firma zajmuje się profesjonalnym zakładaniem klimatyzacji w Niepołomicach. Dzięki naszemu doświadczeniu wiemy jak szybko i bezproblemowo zamontować urządzenie. Po zakończeniu procesu będziesz mógł cieszyć się chłodną temperaturą oraz cichym i wydajnym działaniem.

Montaż klimatyzacji multisplit oraz split

Główną różnicą pomiędzy tymi systemami jest to, że w przypadku klimatyzacji multisplit, na jedną jednostkę zewnętrzną przypada kilka jednostek wewnętrznych. Drugi rodzaj (split) zakłada, że na jedną jednostkę zewnętrzną przypada jedna jednostka wewnętrzna. Oba systemy mają swoje wady i zalety, lecz to, który z nich zastosujemy jest zależne od wymagań stawianych przez klienta. W kilku mniejszych pomieszczeniach klimatyzator multisplit będzie dużo lepszym wyborem ze względu na koszty. Ostateczną decyzję podejmujemy jednak po konsultacji z klientem oraz po dokładnej analizie danego miejsca.

Klimatyzacja Niepołomice

Nasza firma oferuje wiele usług w zakresie montażu klimatyzacji. Wykonując każde zlecenie zawsze dbamy o to, aby ze starannością zrealizować czynności, które obejmuje dana usługa. A są to:

  • podłączenie instalacji elektrycznej,
  • zamontowanie instalacji freonowej,
  • wytworzenie próżni,
  • odprowadzenie skroplin,
  • wykonanie testów urządzenia,
  • sprawdzenie szczelności całej instalacji.

Wszystko to sprawia, że możemy mieć pewność, że klimatyzacja będzie działała poprawnie, a jej wydajność nie będzie ograniczona. Pozwoli to na w pełni efektywne korzystanie z urządzenia oraz jego bezproblemowej pracy przez wiele lat. Pracownicy naszej firmy posiadają odpowiednie kwalifikacje, które umożliwiają im wykonywanie tego zawodu. Dzięki temu cały montaż przebiega wedle standardów założonych przez producenta, a co najważniejsze – jest on w pełni zgodny z prawem.