Profesjonalny montaż klimatyzacji w Brzesku

 

 

Montaż klimatyzacji Brzesko

Oferujemy profesjonalny montaż klimatyzacji w Brzesku. Korzystając z pomocy naszych pracowników, możesz wybrać dogodny dla Ciebie rodzaj instalacji, dostosowany do specyfiki miejsca, w którym chcesz zainstalować urządzenie. Montujemy systemy klimatyzacji naściennej, przypodłogowej, kasetonowej, podstropowej, kanałowej, multisplit i VRV. Zajmujemy się nowoczesnymi instalacjami freonowymi oraz wody lodowej, wentylacji grawitacyjnej i mechanicznej. W ramach montażu i rozruchu proponujemy: klimatyzatory typu Split, Multisplit oraz monoblok, systemy klimatyzacyjne VRV i VRF, systemy wody lodowej, centrale wentylacyjne, rekuperatory, a także szafy klimatyzacji precyzyjnej. Kupując sprzęt w salonie Daikin w Krakowie, masz możliwość zamówienia urządzeń i skorzystania z usługi wykonania montażu klimatyzacji czy wentylacji przez nas. Montujemy i podłączamy instalacje (elektryczne, freonowe), wytwarzamy próżnie, nieustannie sprawdzając na każdym etapie rezultaty podejmowanych prac – przede wszystkim efektywność, poprawność działania i szczelność instalacji.

Montaż pomp ciepła Brzesko - Profesjonalizm i kwalifikacje

Działamy zgodnie z wszelkimi wytycznymi i obowiązującymi przepisami prawa budowlanego. Posiadamy kwalifikacje niezbędne do obsługi systemów chłodniczych oraz przeszkolenie w kwestii najnowocześniejszych, najbezpieczniejszych i najefektywniejszych sposobów zakładania oraz uruchamiania instalacji przy uwzględnieniu profesjonalnych narzędzi. Prócz tego organizujemy często szkolenia pozwalające doskonalić jakość oferowanych i wykonywanych przez nas usług. Przykładamy ogromną wagę do zachowywania standardów wyznaczonych przez producenta. Warto wiedzieć, że korzystając z usług osoby przeszkolonej oraz wykwalifikowanej, zachowujesz gwarancję na zakupiony sprzęt. Zgodnie z prawem gwarancja ta traci ważność w przypadku samodzielnego montażu dokonanego przez konsumenta nieposiadającego kwalifikacji bądź inną nieprzeszkoloną osobę.

Pomp ciepła Brzesko - Indywidualne podejście do klienta

Zapraszamy do kontaktu z nami w salonie Daikin w Krakowie. Udzielimy szczegółowych informacji, doradzimy najodpowiedniejsze rozwiązania oraz pomożemy w dokonaniu zakupu, a także wspólnie ustalimy dogodny dla Ciebie termin wykonania oraz uruchomienia instalacji. Nasza oferta obejmuje świadczenie usług w Krakowie i Brzesku, ale także na terenie całego Województwa Małopolskiego.

Zachęcamy również do zapoznania się z nasza ofertą i skorzystania z innych usług, dotyczących instalacji pomp ciepła, wentylacji i rekuperacji, a także oczyszczaczy powietrza – urządzeń tak istotnych i potrzebnych w naszej lokalizacji.