Klimatyzacja ZielonkiUrządzenia klimatyzacyjne zyskały w ostatnich latach sporą popularność, zarówno w warunkach biurowych i budynkach użyteczności publicznej, jak i prywatnych domach i mieszkaniach. Latem przebywanie przez wiele godzin w zamkniętym pomieszczeniu może być równie uciążliwe, jak przebywanie na zewnątrz i nawet dobra cyrkulacja powietrza dzięki wiatrakom nie do końca poprawia komfort termiczny przy temperaturach na zewnątrz przekraczających 30 stopni Celsjusza. Jako specjaliści instalacji klimatyzacyjnych w Zielonce staramy się zmienić myślenie o klimatyzacji jako luksusowym wyposażeniu biura – to wygoda, na którą współcześnie zasługuje każdy.

Klimatyzacja Zielonki – czy warto inwestować w klimatyzację w domu?

Salon Partnerski Daikin od niedawna dostrzega znaczący wzrost zainteresowania instalacją systemów klimatyzacyjnych w prywatnych domach. Zainteresowanie to jest częściowo powiązane z nieustannie wzrastającymi temperaturami średnimi latem, ale dużą rolę odgrywa tu też zrozumienie działania klimatyzacji.

W przeciwieństwie do wiatraka, który jedynie poprawia cyrkulację powietrza w pomieszczeniu, klimatyzacja realnie obniża odczuwalną temperaturę i dzięki temu znacząco poprawia komfort przebywania w pomieszczeniach. Klimatyzacja przydaje się nie tylko w biurze, przychodni, urzędzie czy budynkach publicznych, ale także w domu:

  • Nowoczesne urządzenia klimatyzacyjne tworzone są tak, by ich użytkowanie nie generowało dodatkowego utrudnienia przebywania w pomieszczeniach w postaci hałasu, nadmiernego zużycia energii czy zbyt szybkiego obniżania temperatury narażającego człowieka na przeziębienie.
  • Prawidłowo użytkowane klimatyzatory można traktować tak, jak ogrzewanie zimą – ich zadaniem jest poprawa komfortu w pomieszczeniu, dająca szansę na wygodne przebywanie wewnątrz budynków nawet wtedy, gdy temperatura na zewnątrz jest trudna do zniesienia.

Sprawdź naszą ofertę!

Klimatyzacja Zielonki – przegląd oferty Salon Partnerski Daikin 

W ramach obsługi urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych w Zielonkich oferujemy Państwu kompleksową pomoc przy projektowaniu, wycenie, wyborze, instalacji i montażu oraz późniejszym serwisowaniu klimatyzacji w Zielonkich i na terenie całej Małopolski. Działamy w oparciu o wieloletnią wiedzę i doświadczenie naszych techników i ekspertów sprzedaży, dbając o nieustanne odświeżanie naszej wiedzy i umiejętności podczas szkoleń organizowanych przez markę Daikin.

Pracujemy wyłącznie w oparciu o sprawdzone i najpopularniejsze na rynku urządzenia klimatyzacyjne, dzięki czemu możemy zaoferować Państwu zarówno profesjonalny montaż, sprzedaż, jak i serwisowanie klimatyzacji.

Nasza oferta kierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i techników specjalizujących się w montażu i instalacjach klimatyzacyjnych i wentylacyjnych. Oferujemy preferencyjne warunki sprzedaży, wspomagając także przy projektach instalacji klimatyzacji. Prowadzimy doradztwo w zakresie zakupu nowego urządzenia i wspomagamy Państwa w podjęciu najlepszej decyzji zakupu nowej klimatyzacji. Staramy się także zawsze upewniać się, że nasi Klienci po montażu wiedzą jak prawidłowo użytkować klimatyzację i jak zadbać o to, by działała bezawaryjnie przez wiele lat.

Umów się na spotkanie!