ProjektyPomysł - to początek każdej inwestycji. Od niego przechodzimy kolejnymi krokami do szczegółowego planowania procesu inwestycyjnego, projektowania i realizacji. Ostatni etap to przekazanie zrealizowanego przedsięwzięcia do eksploatacji.  

 

Najważniejszą częścią procesu inwestycyjnego jest dobry Projekt koncepcyjny instalacji. To pierwszy projekt, w który powinniśmy zainwestować. Pragniemy do tego gorąco zachęcić, inwestycja z pewnością zaowocuje w przyszłości.

Ten etap to także miejsce na dobór odpowiedniego rozwiązania i urządzenia. Aby mogły one spełnić oczekiwania inwestora, konieczna jest stała współpraca projektanta z klientem. Specjaliści Salon Daikin Kraków zadbają o kompleksową obsługę klienta.

W naszej ofercie znajdą Państwo całościowe opracowanie projektu. Jest to bardzo dobre i korzystne rozwiązanie dla inwestora. Ze względu na dosyć długi i skomplikowany proces tworzenia projektu klimatyzacji , warto w tym względzie skorzystać z rad specjalistów. Pracownicy Salon Daikin Kraków służą fachową pomocą w całościowym opracowaniu projektu.

Zadaniem Salon Daikin Kraków na tym etapie jest pełne wykorzystanie swojej wiedzy technicznej i doświadczenia w taki sposób, aby zaprojektować wszelkie detale, które źle wykonane przez wykonawcę mogłyby generować problemy w eksploatacji klimatyzacji.

Na przygotowywaniu projektu nie warto oszczędzać. Starannie dobrane rozwiązania pozwolą zaoszczędzić na etapie wykonywania inwestycji i w przyszłości zapewnią komfort użytkowania wykonanych instalacji klimatyzacji.

 

Kolejny Projekt - powykonawczy, odgrywa równie ważną rolę. Odpowiednio sporządzona dokumentacja fotograficzna i rysunkowa pozwoli na uniknięcie uszkodzeń instalacji podczas prac wykończeniowych.

 

Zapewniamy, że inwestycja zarówno w projekt koncepcyjny jak i powykonawczy zaowocuje w przyszłości, a zainwestowane pieniądze zwrócą się przy eksploatacji klimatyzacji.

 

Specjaliści z Salon Daikin Kraków wykonują:

Projekty klimatyzacji 

Projekty wentylacji i rekuperacji

Projekty ogrzewania podłogowego z wykorzystaniem pomp ciepła Daikin i kotłów gazowych Daikin

 

Zleć nam wykonanie projektu swojej klimatyzacji w Krakowie