Profesjonalny montaż klimatyzacji w Krakowie

Profesjonalny montaż klimatyzacji w Krakowie - klimatyzacja Kraków

Optymalna temperatura to jeden z kluczowych elementów, które sprawiają, że możemy cieszyć się dobrym samopoczuciem. Gdy w pomieszczeniu jest zbyt gorąco, trudno nam utrzymać koncentrację, szybciej się męczymy oraz spada nasze zaangażowanie. Podobnie rzecz wygląda, kiedy jest zbyt zimno. Skupiamy się wtedy wyłącznie na myśli o szybkim ogrzaniu się. Jeśli zawsze chcesz się cieszyć warunkami dopasowanymi do swoich potrzeb, a miejscem Twojego zamieszkania jest Kraków, to klimatyzacja stanowi dla Ciebie idealne rozwiązanie! Nasza firma z przyjemnością zajmie się jej montażem.

 

Nowoczesne urządzenie, które sprawdzi się zarówno w domu, jak i w biurze

Klimatyzatory spełnią swoje zadanie zarówno w prywatnych nieruchomościach, jak i budynkach czy lokalach użyteczności publicznej. W firmie pomogą Ci skupić się na realizowaniu zawodowych obowiązków oraz sprawią, że Twoja praca będzie wydajna. W domu z kolei będziesz mógł zrelaksować się i wypocząć bez żadnych problemów. Po powrocie do niego powita Cię bowiem przyjemny chłód lub kojące, budujące przytulny nastrój ciepło. Aby klimatyzacja właściwie spełniała swoje zadanie, musi zostać fachowo zamontowana. Jeśli chodzi o montaż klimatyzacji, to Kraków jest miastem znajdującym się na obszarze naszych działań. W swojej ofercie posiadamy szeroki asortyment różnorodnych klimatyzatorów, dlatego z przyjemnością pomożemy Ci wybrać odpowiednie urządzenie, a następnie przeprowadzimy jego instalację w wybranym przez Ciebie miejscu.

 

Szybko, sprawnie i w pełni profesjonalnie

Cechuje nas profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego klienta. Dysponujemy doświadczoną kadrą, która składa się z wykwalifikowanych pracowników, dlatego też możesz mieć pewność, że montaż będzie przebiegał szybko i bez zbędnych utrudnień, a Ty nie zostaniesz narażony na konieczność znoszenia zbyt długich prac remontowych. Używamy profesjonalnych narzędzi oraz dbamy o to, by zachować czystość i niczego nie uszkodzić. Ogromną wagę przykładamy do dotrzymywania terminu. Nie musisz obawiać się nieuzasadnionych opóźnień ani nagłych zmian w zaakceptowanym przez Ciebie harmonogramie prac. Zostawimy po sobie porządek, a Ty będziesz mógł cieszyć się sprawną klimatyzacją. Nowoczesne urządzenia doskonale się prezentują, a ich obsługa jest intuicyjna i bardzo prosta. Nie wiesz, czy to rozwiązanie dla Ciebie? Skontaktuj się z nami, a z chęcią wykonamy dla Ciebie niezobowiązującą wycenę. W mieście, jakim jest Kraków, klimatyzacja z pewnością okaże się przydatna. To znakomita inwestycja, którą naprawdę warto rozważyć!  Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

 

Montaż klimatyzacji w Krakowie – zakres czynności

W zakresie montażu i rozruchu systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych wykonujemy:

 1. Instalacje freonowe i wody lodowej
 2. Instalacje wentylacji grawitacyjnej i mechanicznej
 3. Montaż i rozruch:
  • Klimatyzatory typu Split, Multisplit i monoblok.
  • Systemy klimatyzacyjne VRV i VRF
  • Systemy wody lodowej
  • Centrale wentylacyjne
  • Rekuperatory
  • Szafy klimatyzacji precycyzyjnej

Dzięki tak kompleksowej usłudze będziesz mógł korzystać ze swojej klimatyzacji oraz wentylacji bez obaw, że wystąpi jakaś awaria lub powstanie zagrożenie.

Decydując się na zakup klimatyzacji należy pamiętać, że jej prawidłowe działanie w głównej mierze zależy od prawidłowo wykonanego montażu. Jesteśmy fachowcami, którzy działają zgodnie z instrukcją producenta oraz aktualnymi przepisami. Na montażu klimatyzacji nie warto oszczędzać – jednak usługa montażu klimatyzacji wybrana podczas zakupu urządzeń jest najtańszą i najbardziej bezpieczną opcją.

 

Nasza firma zapewnia możliwość wykonania montażu klimatyzacji oraz wentylacji zakupionej w naszym salonie. Usługa ta obejmuje:

 • Podłączenie instalacji elektrycznej
 • Montaż instalacji freonowej
 • Wytworzenie próżni
 • Montaż grawitacyjnego odprowadzania skroplin
 • Sprawdzenie, czy urządzenia działają poprawnie
 • Sprawdzenie szczelności instalacji chłodniczej

Dzięki tak kompleksowej usłudze będziesz mógł korzystać ze swojej klimatyzacji oraz wentylacji bez obaw, że wystąpi jakaś awaria lub powstanie zagrożenie.