Klimatyzacja SkawinaKlimatyzacja to dziś ciekawe rozwiązanie nie tylko dla dużych biur i budynków użytkowych, ale coraz częściej także dla domów prywatnych. Przy coraz dłuższym lecie i wysokich temperaturach powietrza przez znaczną część roku, klimatyzacja znacząco poprawia komfort życia i mając możliwość inwestycji w nową instalację, zdecydowanie warto rozważyć montaż klimatyzacji w domu. Marka Klimasoft oferuje między innymi montaż i serwis klimatyzacji i wentylacji w Skawinie i okolicach. Działamy na terenie całej Małopolski. Co możemy Państwu zaproponować?

Klimatyzacja Skawina – postaw na komfort temperaturowy w domu i biurze

Decyzja o montażu klimatyzacji w mieszkaniu bądź biurze powinna być wzięta pod uwagę szczególnie tam, gdzie ze względu na coraz wyższe temperatury na zewnątrz, komfort przebywania wewnątrz przez wiele godzin dziennie znacząco się obniżył.

Dobrej jakości klimatyzacja może stanowić doskonałe uzupełnienie instalacji ogrzewania i wentylacji w mieszkaniu i budynkach użytkowych, poprawiając jakość powietrza i temperatury w pomieszczeniu bez zużywania nadmiaru energii elektrycznej, zbyt głośnej pracy urządzenia czy nieestetycznego wyglądu instalacji. W ramach usług w Klimasoft oferujemy nie tylko sprzedaż urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych, ale i pełne doradztwo i projektowanie instalacji klimatyzacji w Skawinie i na terenie całej Małopolski.

Poznaj naszą ofertę!

Klimatyzacja Skawina z pomocą Klimasoft. Co oferujemy?

Poznaj nasze atuty:

  • Eksperci i pracownicy Klimasoft posiadają wieloletnie doświadczenie w przygotowywaniu projektów, montażu i serwisowaniu urządzeń klimatyzacyjnych.
  • Korzystamy z licznych szkoleń organizowanych przez markę Daikin, wykorzystując wiedzę i doświadczenie ekspertów podczas przygotowywania własnej oferty.
  • To właśnie dbałość o jakość oferowanych przez nas usług i wiedzę naszych ekspertów pozwala nam zapewnić Państwu kompleksowe usługi z zakresu montażu i serwisowania urządzeń klimatyzacyjnych.

W ramach obsługi klimatyzacji w Skawinie oferujemy między innymi usługi z zakresu projektu i doradztwa, pomagając Państwu w dopasowaniu odpowiedniego urządzenia klimatyzacyjnego bądź wentylacji do określonego pomieszczenia. Podczas spotkania dobierzemy najlepsze urządzenie i sporządzimy pierwszą kalkulację kosztów nie tylko samego zakupu urządzenia, ale i jego montażu oraz eksploatacji.

Jeśli zdecydują się Państwo na zakup, w Klimasoft Skawina zapewniamy dostęp do najwyższej jakości urządzeń klimatyzacyjnych z możliwością montażu i pierwszego uruchomienia przez naszych specjalistów. Posiadamy również ofertę specjalną dla instalatorów systemów wentylacyjno-klimatyzacyjnych, optymalną pod kątem większych zamówień i zbiorowych instalacji klimatyzacji.

Prawidłowe użytkowanie klimatyzacji w domu czy biurze zależy nie tylko od wyboru odpowiedniego urządzenia i jego prawidłowego montażu, ale też od pamięci o konieczności jego serwisowania. W ramach obsługi klimatyzacji w Skawinie oferujemy pełen serwis i konserwację urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych. Dbając o stan całej instalacji gwarantują sobie Państwo bezawaryjną pracę urządzenia i jego trwałość nawet po wielu latach intensywnego użytkowania.

Zapraszamy do kontaktu!