Klimatyzacja NiepołomiceInstalując klimatyzację w domu stawiają Państwo na rozwiązanie, które współcześnie jest latem niemalże tak niezbędne jak solidne ogrzewanie zimą. Z powodu zmieniającego się klimatu i chęci utrzymania optymalnej temperatury wewnątrz pomieszczeń, klimatyzacja stosowana jest dziś coraz częściej jako rozwiązanie docelowe w biurach, sklepach, galeriach handlowych, przychodniach, domach prywatnych i wszędzie tam, gdzie człowiek przebywa na co dzień. Instalacja klimatyzacji wymaga jednak odpowiedniego dobrania sprzętu, właściwego projektu instalacji oraz regularnego serwisowania. Usługi takie oferujemy w ramach obsługi klimatyzacji w Niepołomicach.

Klimatyzacja Niepołomice – dlaczego warto?

Wielu Klientów pojawiających się u nas na pierwszym spotkaniu projektowym zadaje sobie pytanie, czy instalacja klimatyzacji jest dziś konieczna i dlaczego warto zastąpić nią klasyczne wiatraki, których użytkowanie jest przecież znacznie łatwiejsze. Klimatyzacja, w przeciwieństwie do wiatraka, jest w stanie obniżyć temperaturę powietrza w pomieszczeniu i dzięki temu znacząco zwiększyć komfort przebywania wewnątrz w momencie, gdy temperatura na zewnątrz przekraczają granicę komfortu. Klimatyzacja w połączeniu ze skuteczną wentylacją pomieszczeń zapewnia komfortowe warunki pracy i życia niezależnie od tego, czy została zainstalowana w domu czy w biurze.

Projekt klimatyzacji dopasowanej do potrzeb i wymagań wnętrza jest pierwszym, a zarazem kluczowym etapem procesu instalacji klimatyzacji. Doświadczeni projektanci klimatyzacji Niepołomice zapewnią Państwu kompleksową obsługę w zakresie doradztwa przy wyborze odpowiedniego urządzenia, ale i przystosowania instalacji klimatyzacji do warunków technicznych w Państwa domu. Dbamy o to, by każde wychodzące z naszych rąk urządzenie spełniało w stu procentach swoją rolę, dlatego pilnujemy, by zostało do wnętrza dopasowane jak najlepiej.

Poznaj nasze projekty!

Oferta klimatyzacji Niepołomice

Stawiając na kompleksową obsługę i pełne wykorzystanie możliwości i potencjału instalacji klimatyzacji w domach, biurach i pomieszczeniach użytkowych, w Klimasoft oferujemy Państwu pełną obsługę w zakresie projektu, doradztwa, dostępu do urządzeń, montażu oraz serwisu klimatyzacji i wentylacji.

W naszej ofercie pojawiają się m.in.:

  • instalacje wody lodowej,
  • montaż i rozruch klimatyzatorów typu Split, Multisplit i Monoblok,
  • instalacje systemów klimatyzacyjnych VRV i VRF
  • oraz wiele innych.

Nasze usługi skierowane są zarówno do Klientów prywatnych, jak i instalatorów urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych poszukujących urządzeń na preferencyjnych warunkach cenowych.

Aby zapewnić Państwu najwyższą jakość instalacji, projektu oraz serwisowania urządzeń klimatyzacyjnych, nasi technicy regularnie uczestniczą w szkoleniach prowadzonych przez firmę Daikin. Urządzenia tej marki dostępne są także w naszej ofercie, co znacząco ułatwia naszym specjalistom dopasowanie rozwiązania odpowiedniego do Państwa potrzeb i oczekiwań. W ramach obsługi Klienta prowadzimy także gwarancyjny i pogwarancyjny serwis i przegląd klimatyzacji gwarantujący sprawne i bezawaryjne użytkowanie urządzeń.

Zachęcamy do kontaktu!